Przyjemna i skuteczna nauka języka angielskiego – Nie czekaj! Zapisz się już dziś!          Przyjemna i skuteczna nauka języka angielskiego – Nie czekaj! Zapisz się już dziś!           Przyjemna i skuteczna nauka języka angielskiego – Nie czekaj! Zapisz się już dziś!          Przyjemna i skuteczna nauka języka angielskiego – Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

Informacje o Szkole Języków Obcych Potapczyk w Ełku

Nasza szkoła języków obcych istnieje na rynku od 2006 roku. Przez lata prowadzenia działalności zbudowaliśmy zespół wybitnych nauczycieli, którzy w przystępny, oryginalny sposób przekazują wiedzę naszym uczniom. Z ich pomocą nauka staje się przyjemnością, a nie jedynie przykrym obowiązkiem. Dzięki temu nasi kursanci przychodzą na zajęcia z zaciekawieniem, co znacznie pomaga w przyswajaniu nowych informacji.

kobieta z flagą wielkiej brytanii

Oferujemy profesjonalne kursy języka angielskiego osobom wymagającym, które rzeczywiście chcą nauczyć się biegle władać tym językiem. Zajęcia prowadzimy dla osób początkujących, które nie miały jeszcze styczności z angielskim oraz dla osób, które zapoznały się już z podstawami, natomiast nie potrafią wykorzystać posiadanej wiedzy w praktyce. Przed rozpoczęciem nauki każdy uczestnik wypełnia test kwalifikujący, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapoznać się z rzeczywistym poziomem zaawansowania. Na tej podstawie tworzymy później grupy o odpowiednim poziomie nauczania.

Celem naszej szkoły jest odczarowanie języka, który nauczany wyłącznie w warunkach szkolnych może wydawać się zbyt trudny do opanowania. Mamy misję, aby po zakończonym kursie każdy biegle władał językiem angielskim, dokładnie tak samo dobrze, jak językiem polskim.

kartki z rysunkami i napisami po angielsku